Susipažinkime

Mūsų gydytojai

Šeimos gydytojo komanda

Kai sveikata sušlubuoja, visai nesinori laukti eilėse, o ir laiko tam nėra, todėl Gydytojo namuose konsultacijai kviečiame tą pačią arba kitą dieną.

Mūsų komanda įsitikinusi, kad narystės modelis – šiuolaikinės kokybiškos sveikatos priežiūros garantas. Šiandien poliklinikose ar kitose pirminės sveikatos priežiūros įstaigose šeimos gydytojui gali būti priskiriama net iki 1500-2000 pacientų, tuo tarpu prenumeratos modelis leidžia šį skaičių sumažinti 2-3 kartus. Akivaizdu, kad kuo gydytojui tenka mažiau pacientų, tuo labiau galime užtikrinti galimybę klientui tą pačią ar kitą dieną patekti pas gydytoją, neribotą vizitų skaičių, reikalingos trukmės konsultacijas.

Monika Bareikienė

Šeimos gydytoja

Roberta Jurgulytė

Šeimos gydytoja

Rūta Budriūnė

Psichologė

Jelena Orlovska

Bendrosios praktikos slaugytoja

Gretė Beleišytė

Bendrosios praktikos slaugytoja

Specialistai, patarėjai

Mūsų šeimos gydytojai turi galimybę pasitarti su patyrusiais įvairių sričių specialistais, taigi jums nereikės iš karto skubėti pas kitą gydytoją.

Pirmieji Lietuvoje diegiame dar vieną naujovę – gydytojų tarpusavio konsultacijas. Mūsų šeimos gydytojai galės dėl konkretaus atvejo pasitarti su patyrusiais įvairių sričių specialistais, kolegomis iš universitetų klinikų ir kitų įstaigų, su kuriomis bendradarbiaujame. Šeimos gydytojams tai bus puiki galimybė tobulėti. Pacientams tai taupys laiką ir pinigus, nes jiems nereikės iš karto skubėti pas kitą gydytoją.

Prof. Rimantė Čerkauskienė

Gydytoja vaikų nefrologė

Milda Dambrauskienė

Gydytoja vaikų neurologė

Elena Jurevičienė

Gydytoja pulmonologė

Rūta Navardauskaitė

Gydytoja vaikų endokrinologė
WHAT OUR PATIENTS SAY